Cam cama çift cam sistem.

VitrumDuo sistem, Vitrum serisinin özelliklerinin yanı sıra ses izolasyonu gerektiren mekanlarınız  için tasarlandı. Bütünde estetik ve şeffaf mekanlar oluşturulmasını sağlarken etkin ses izolasyonu sağlayan özelliği sayesinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. Mekanlar bir bütün olarak kendi içlerinde şeffaf sınırlar ile ayrılır. Toplantı odaları gibi şeffaflığın yanında ses unsurunun da önemli olduğu mahallerde tercih edilir. Ses yalıtımı kazandıran bir sistemdir.  

Sistem içerisinde elektrik armatürleri, klima kontrol vb. kontrol panellerinin monte edilebileceği özel profiller yer alır. Özel kapı kasası tasarımı ile istendiğinde “Kapı Kapatıcı“ kullanımına olanak sağlar. Proje teslim süreleri düşünüldüğünde kolay montaj sağlayan özel klipsli profil sistemi ile uygulamada zaman kazandırır.

Paylaşım adresi kopyalandı.
Bağlantıyı Paylaş
VITRUM DUO Cam Cama Çift Cam Sistem

Destek

 Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.   

Kullanım Koşulları

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ VE GÜVENLİĞİ FORMU Bu dokumanı onaylayarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 5. Maddesi kapsamında Şirketimize iletmiş olduğunuz kişisel verilerinizin, hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek ve sizlerle iletişime geçmek için kullanımına açıkça rıza göstermektesiniz. Kişisel verileriniz kanuni düzenlemelere uygun olarak ticari teamüllerde öngörülen sürelerde işlenecektir. Kanun kapsamında Veri Sorumlusu Şirketimiz; CUHADAROĞLU olup Kanun’daki tüm sorumluluk ve yükümlülüklerine uymayı kabul etmektedir. Kişisel Verilerinizin, Veri Sorumlusu Şirketimizin belirleyeceği yurtiçi veya yurtdışında bulunan 3. kişilere işbu verilerin saklanması, depolanması ve açık rıza gösterilen amaçlarla işlenmesi için aktarılmasına açıkça onay vermektesiniz. Kanuni haklarınız kapsamında; dilediğiniz zaman Veri Sorumlusu Şirketimize başvurarak tarafınıza ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, işlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, işlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme, Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme hakkınız mevcuttur.

info

Telefon

+90 (212) 867 05 00

E-Posta

info@interwall.com.tr

Adres

Çuhadaroğlu Alüminyum Sanayi ve Tic. A.Ş. Yakuplu Mh. Hürriyet Bulvarı No:153 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL - TÜRKİYE

VITRUM DUO Cam Cama Çift Cam Sistem kullanıldığı projeler